IS70-1T/W-J 24VDC Sabit, Flașör, Çakar, Döner, Buzzer 1Kat Ø70 mm Ișıklı Kolon
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
IS70-1T/W-J 220V(Kopya-K1Q)
Fiyat
Havale
1.192,75 TL (%1,00 havale indirimi)
*113,85 TL den başlayan taksitlerle!
%35
1.204,80 TL
1.853,54 TL
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IS70-1T/W-J 24VDC Sabit, Flașör, Çakar, Döner, Buzzer 1Kat Ø70 mm Ișıklı Kolon , ISISO, MARKALI 1 KATLI IŞIKLI KOLONLAR, KATEGORİSİNDE Kİ IS70-1T/W-J 24VDC Sabit, Flașör, Çakar, Döner, Buzzer 1Kat Ø70 mm Ișıklı Kolon ÜRÜNÜNÜ SİTEMİZDEN ONLİNE OLARAK SANİYELER İÇERİSİNDE SATIN ALABİLİRSİNİZ. IS70-1T/W-J 220V(Kopya-K1Q)